redrooster_cb3251_450
RED ROOSTER CB3251-450 platte beitel 19 x 450 mm
Productomschrijving
Platte beitel TL=450 B=19, Insteek 13 mm 4kt, met uitsparing for RRC
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 450 mm
  • Type beitel: Platte beitel
  • Breedte: 19 mm
  • Type schacht: Vierkant met uitsparing
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RED ROOSTER
  • EAN: 8717981051670
  • Artikelnummer leverancier: RED ROOSTER CB3251-450
Lengte
450 mm
Type beitel
Platte beitel
Breedte
19 mm